Skip links

Servislerimiz

Kurulduğu günden bu yana etik, doğru, şeffaf ve sürekliliği benimsemiş hizmet anlayışıyla, kaliteli ürün güvencesiyle, müşterilerinin ve tedarikçilerinin memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ilke edinmiştir.

Dış Ticaret Operasyonlarımız

Operasyon departmanımızla ithalat, ihracat, gümrükleme, mevzuat ve lojistik alanlarında hizmetler sunuyor, her tür dış ticaret operasyon sürecini üstlenerek sürecin kusursuz tamamlanmasını sağlıyoruz. Donanımlı ve uzman ekibimizle imzamızı taşıyan tüm projelerde sektörün standartlarını belirleyecek adımlar atarken ürün, kaynak, tanıtım ve daha büyük pazarlara ulaşmak için kâr potansiyelini maksimum seviyeye çıkarmak ve değer yaratmak için tüm dış ticaret faaliyetlerine destek oluyoruz.

Ticari Faaliyetlerimiz

Konusunda uzman, kalitesi yüksek ürünler üreten ve müşterilerimizin taleplerini tam anlamıyla karşılayan tedarikçileri seçer, tedarikçilerimizden satın aldığımız ürünleri, müşterilerimize; talep ettikleri şartlarda ve talep ettikleri zamanda ulaştırırız.

Finansal Çözümlerimiz

Şeffaf, anlaşılabilir, rekabetçi fiyat politikamız ile müşterilerimize ve tedarikçilerimize uygun finansal çözümler üretiriz.

Dış Ticaret Danışmanlığı

Dış Ticaret Danışmanlığı hizmetlerimizde firmalarımızın uluslararası pazarlarda etkin ve verimli politikalar üretip başarılı olmalarına yönelik çözümler üretiyoruz. Ürünlerini yurtdışı pazarlarda pazarlamak isteyen firmalara Pazar araştırmaları yapıyor, bulunan müşterilerle tüm ihracat sürecini gerçekleştiriyoruz. Yurtdışı pazarlardan ürün tedarik etmek isteyen firmalarımız için en uygun üreticileri araştırıyor ve sağlanan anlaşma neticesinde tüm ithalat sürecini gerçekleştirerek firmalara anahtar teslimi çözümler sunuyoruz.

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için tanımlama bilgileri kullanır.